CZYTASZ = KOMENTUJESZ!!!!!!

sobota, 23 maja 2015

62. My the best DAY!!

Hejo! :*
Kochani.. Jeszcze tylko jutro!! Jak dzisiaj będzie do wieczora 10 komów to dodam jeszcze jedną część przed moim wyjazdem!!
I mam wielką, ogromną prośbę wręcz i chciałabym żebyście mi na to odpisali!!
Co sądzicie o tym FF? Tak szczerze, nie znudziło was? Jakie waszym zdaniem jest!?
___________________________

*Wciąż oczami Nialla*
Często w nocy nie mogę zasnąć, moja głowa wypełniona jest pytaniami na które tylko ona może odpowiedzieć, ale nie pytam, nie chce ryzykować.. Poczułem jak dziewczyny ręka zjeżdża na linie moich spodenek, serce zabiło mi szybciej jak poczułem że jej palce wślizgują sie pod materiał bokserek. To było dziwne i podniecające, kolejna sprawa o której nie wiem co mam myśleć.. Zdziwiłem sie gdy otworzyłem oczy i ona dalej była w moich ramionach, może dzisiaj zostanie ze mną?! Wyszedłem ostrożnie z łóżka i powędrowałem do łazienki, wykonałem standardowe czynności i wróciłem do sypialni. Dziewczyna dalej była pogrążona w swoich snach, nawet na jej twarzy przeniknął słaby uśmiech. Położyłem sie obok niej i z głową wspartą na łokciu, wpatrywałem sie w nią. Była taka idealna, podniosłem rękę i delikatnie przejechałem po jej nagim ramieniu. 
 https://secure.static.tumblr.com/7f669d4d13455ae30453f036da83871d/qkuaskx/on9neh4v6/tumblr_static_tumblr_static_8ejm2bo6hucc4cgcs8gkow44o_640.gif
Widziałem jak pod wpływem mojego dotyku jej usta wyginają sie w małym uśmieszku. Zbliżyłem swoją twarz do niej i ucałowałem jej czoło, po chwili otworzyła swoje zielonkawe oczy.
N: Nie spisz? - zdziwiła sie ale i uśmiechnęła.
J: Nie, to rzadkość kiedy budzę sie przy Tobie, więc postanowiłem skorzystać..
N: I dlatego musisz sie tak intensywnie we mnie wpatrywać? - zapytała z zadziornym uśmiechem co odwzajemniłem. Przybliżyłem sie do niej i przytuliłem sie, Nath odwzajemniła i poczułem jak znów jej palce wślizgują sie pod gumkę od moich bokserek. Zachichotałem i odsunąłem sie od niej. - Co? - spytała zaskoczona.
J: Nic tylko nie zmusisz mnie do spania nago.. - powiedziałem znacząco.
N: Coo? Przecież ja nic nie mówię.. - podniosła sie do pozycji siedzącej.
J: Niee.. To ja ci najpierw wkładam rękę pod bluzeczkę, a potem pod majteczki.. - pokazałem jej język i również usiadłem. Widziałem jak sie zawstydza, poczułem że to wszystko to jest dla niej coś co wyraża jej uczucie do mnie. Chce być blisko mnie i to może być jedyny sposób na okazywanie tego.
N: Nie śpię więcej z Tobą. - powiedziała krótko i zdenerwowała sie. Wyszła spod kołderki, wyskoczyłem zaraz za nią i złapałem ją za biodra, odwróciłem ją do siebie i przytuliłem mocno. Dziewczyna ku mojemu zdziwieniu nie wyrywała sie i odwzajemniła uścisk, wpadłem na pomysł i włożyłem dłonie pod jej koszulkę. - Ejj.. - oburzyła sie i odsunęła sie ode mnie.
J: No co?! Chciałem spróbować jak to jest.. - wzruszyłem ramionami.
N: Dobra, dobra.. - uśmiechnęła sie i znów wróciła do łóżka. Teraz to byłem w szoku! - Mam dzisiaj wolne, nie patrz sie tak. - naciągnęła na siebie kołdrę i dalej próbowała spać. - Niall? - zapytała z zamkniętymi oczami.
J: Tak? - z mojej twarzy nie chciał zniknąć uśmiech.
N: Będziesz sie cały czas patrzał czy zrobisz jakieś śniadanie? - uśmiechnęła sie ale nie otworzyła oczu. Podeszłym do niej, cmoknąłem ją w policzek i wyszedłem z jej sypialni. To może być najwspanialszy dzień w moim życiu. Zacząłem robić śniadanie i śpiewałem nasze piosenki, słyszałem że zaraz wejdzie do pomieszczenia, odwróciłem sie do niej i patrząc jej prosto w oczy zaśpiewałem swoją solówkę Little Things. 

J: You’ll never love yourself
Half as much as I love you
You’ll never treat yourself right darlin’
But I want you to
If I let you know
I’m here for you
Maybe you’ll love yourself like I love you
Ooh
- to jest dokładnie to co chciałbym jej mówić do końca życia. Skończyłem i podałem jej talerz z naleśnikami.
N: Lubie tą piosenkę.. - powiedziała po chwili i wepchnęła sobie do ust kawałek naleśnika. Zaniemówiłem, ona dzisiaj pobiła wszystko co dotychczas miedzy nami było. Mimo że wiem, że jutro albo jeszcze dzisiaj możemy sie pokłócić ale chce z tego korzystać..
J: To co będziemy dzisiaj robić? - zapytałem gdy byliśmy już w salonie.
N: Nie wiem.. Musze ogarnąć trochę swoje biuro.. - spojrzałem na nią.
J: Miałaś mieć wolne.. - powiedziałem znacząco.


N: Wiem, ale widziałeś jaki jest tam syf?! - uśmiechnęła sie gdy zaprzeczyłem. Ja nawet tam nie mogę wchodzić. - Pomożesz mi. - wstała z miejsca nie czekając na jakakolwiek odpowiedz z mojej strony. Poszedłem za nią i chwile później sprzątaliśmy jej gabinet. Przez cały czas sie śmieliśmy, żartowaliśmy, zaczepiałem ją przy każdym przejściu obok niej. Przypadkowe dotknięcia jej ciała, ukradkowe spojrzenia, wszystko na co nie mogę sobie pozwolić każdego innego dnia. Rozmawialiśmy o czym tylko chcieliśmy, żaden temat nie był dzisiaj tajemnicą, ale nie chciałem zaczynać tematów które są dla niej drażniące.. Wziąłem stertę książek z jej biura i zacząłem je wynosić, układałem je na regale w korytarzyku, ostatnio zauważyłem ze robił sie coraz bardziej pusty i już wiedziałem gdzie one sie podziewały. Kilka razy musiałem chodzić po książki aż w końcu zapełniłem każdą półkę.
J: Takie są ciekawe? - zapytałem jej kiedy przechodziła obok mnie.
N: Książki? Tak, ale szukałam czegoś w nich i jak na razie nie znalazłam.. - wpatrywała się w stare okładki.
J: Ta wydaje sie być ciekawa.. - złapałem za jedną i usłyszeliśmy jakieś trzaski.
N: Odsuń sie..

...
____________________
Pamiętajcie żeby odpisać na moje pytania na początku postu! To dla mnie bardzo, BARDZO WAŻNE!!! A następny rozdział po 10 komach, standard!!!!!!!!!!!!!!
CZYTASZ = KOMENTUJESZ!!!!!!!!!!!!!!!!
Naat

16 komentarzy:

 1. Cudowny rozdział*-*
  A co sądzę o ff? Nie znudzilo mi się i się nie znudzi <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny rozdział*-*
  A co sądzę o ff? Nie znudzilo mi się i się nie znudzi <3

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest mega ... mogę to czytać do końca życia i mi się nie znudzi ♡♡

  OdpowiedzUsuń
 4. Po prostu boski <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znudzi się mogę go czytać na okrągło *.*

  OdpowiedzUsuń
 6. Rozdział cudowny!! Z reszta jak wszystkie. Hmm.. Co sadze o tym ff? Świetne jest! Nie czytałam nigdy lepszego :*

  OdpowiedzUsuń
 7. boski !!! nigdy mi się nie znudzi ten FF i tak szczerze to przeczytałam go dwa razy od początku chociaż teraz brakuje troche akcjj :) czekam na nexta <3 Jula

  OdpowiedzUsuń
 8. Kocham Cię! Boże nigdy się nie znudzi! :* *.*

  OdpowiedzUsuń
 9. To jest cudowne nie wiem skąd to bierzesz, ale nie wnikam xP świetne /Weronika.xx

  OdpowiedzUsuń
 10. To FF jest superaśne ! Nigdy go nie przestane czytać i czekam na następny /N

  OdpowiedzUsuń
 11. Jezu genialny <3 Zajebisty jak zawsze ....... Jezu co się stało ktoś zrobił złam ???? O nie ...

  OdpowiedzUsuń
 12. Kocham to ff i nigdy mi sie nieznudzi moge go czytać na okrągło!! ;**** ♡♡♡/A

  OdpowiedzUsuń
 13. Twój blog jest niesamowity i nigdy się nie znudzi :))))))

  OdpowiedzUsuń
 14. Twój blog jest niesamowity i nigdy się nie znudzi :))))))

  OdpowiedzUsuń
 15. Omg świetny *-* Nie znudził mi się! Kocham <3

  OdpowiedzUsuń