CZYTASZ = KOMENTUJESZ!!!!!!

poniedziałek, 9 lutego 2015

Bohaterowie.. :3

Witam.. 
To zapraszam na poznanie naszych bohaterów.. :)
_________________

 Nathalie Horan. - Nath.    Młoda, piękna, niewinnie wyglądająca kobieta, z niesamowicie mroczną przeszłością. Jest niezwykle odważna, nie boi sie niczego, może poza stratą bliskich dla niej osób. Dlatego jest samotna, nie przywiązuje sie do nikogo. Wszystkich trzyma na dystans, nie chcąc ich narażać na niebezpieczeństwo. Nie podarowała swojego zaufania nikomu od bardzo, bardzo dawna..
    Jest bardzo znana w Londynie jako szef kuchni jej własnej restauracji. Wyjechała z rodzinnego kraju i zaczęła życie od nowa, zmieniła tożsamość i zostawiła wszystko za sobą.. Wie, że przeszłość kiedyś ją dopadnie, nie wie jednak, że przyjdzie to tak szybko..
~ ~ ~


Viktor Ross - Vik.
     Nath traktuje go jak brata, tam samo on traktuje ją jak siostrę. Jest jej prawa ręką w sprawach zawodowych i wie co nieco o jej przeszłości. Nie boi sie o swoje życie, niegdyś miał podobne problemy, tylko pochodzi z drugiego końca świata. Nathalie pomogła mu stanąć na nogi..

~ ~ ~

One Direction.
     Swoich czasów najpopularniejszy boysband na świecie, rozpadł sie po wielu skandalach, plotkach i nielegalnych interesach większości jego członków. Wokaliści zaś przyjaźnią sie do dnia dzisiejszego i zrobią dla siebie niemal wszystko.. 

~ ~ ~

Niall Horan.
     Młody mężczyzna, dawny członek One Direction. Najmniej zamieszany w sprawy dilerki, czy hazardu. Irlandczyk bardziej woli dobrą zabawę, żarty, normalne życie i znalezienie tej jedynej kobiety. Blondyn jest uparty i przez to może zaszkodzić nie tylko sobie. Niall jeszcze nie wie w co sie pakuje, chcąc poznać Nathalie..
~ ~ ~


Harry Styles.
     Przystojny, ze zniewalającym uśmiechem, niewinnie wyglądający, najmłodszy z wokalistów popularnego zespołu. Jednak jeden z najbardziej związany z handlem narkotyków i innych nielegalnych spraw. Hazz jest bardzo uwodzicielski i wśród piątki przyjaciół nosi miano kobieciarza..

~ ~ ~

Liam Payne.
     Chłopak bardziej ze spokojną naturą, stara sie być wsparciem dla każdego ze swoich przyjaciół. A reszta wie, że może na niego liczyć.. Nie popiera jednak przemiany chłopaków w przestępców. Jest raczej jak Niall, ale nie rozstawiłby przyjaciół w potrzebie..

~ ~ ~

Louis Tomlinson.
     Louis pozornie uroczy i miły mężczyzna, wie jednak co dookoła niego sie dzieje. Tommo lubi kasyna i hazard. Chętnie bierze udział w różnych nielegalnych akcjach. Narkotyki i dilerka to dla niego codzienność. Sam ich nie spożywa, on wprowadza je w obieg, podobnie jak jego przyjaciel Harry i Zayn. W wolnym czasie przebywa na boisku, uwielbia piłkę nożną, za czasów zespołu grał w drużynie 'Doncaster Rover'. Nie daje też zapomnieć, że dobry humor go nie opuszcza, a w sprawach poważnych postępuje tak jak powinien.
~ ~ ~


Zayn Malik.
     Mulat z przecudownymi, hipnotyzującymi oczami, zatracała sie w nich nie jedna dziewczyna. Chłopak ma talent artystyczny i w wolnym czasie poświęca sie temu. Szatyn, tak jak Hazz i Tommo specjalizuje sie w nielegalnej sprzedaży narkotyków. Dołączył do tego zestawu handel bronią, oraz zaczął trenować różne sztukami walki. Chętnie uczy przyjaciół obsługi różnego rodzaju bronią.

__________________

Hmm.. I oto ONI.. :)
Zobaczymy jak wam sie spodobają, piszcie :)
CZYTASZ = KOMENTUJESZ!!!!!!!!!

Naat

6 komentarzy:

 1. Cudowni bohaterowie ;) Będę stałą czytelniczką :3

  OdpowiedzUsuń
 2. łooo zaczyna się fajnie!
  informuj mnie! tu mój fb: https://www.facebook.com/natalia.gasiorowska.56

  OdpowiedzUsuń
 3. Super bohaterowie. Daje Ci wielkiego plusa za dodanie na główną bohaterkę dziewczynę o imieniu Barbara ;) Infromuj mnie na fb ;) Zapraszam również do mnie last-minute-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mega bohaterowie ! :D Postaram się wchodzić często jak mogę i czytać :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mogę uwierzyć, że są tacy zajebiści bohaterowie *-*

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowni bohaterzy :)

  OdpowiedzUsuń